Jak začít

 

Realitní specialista vám vysvětlí, jak prodej nemovitosti probíhá a připraví vám prodejní plán na míru. Cenu společně nastavíte na základě profesionálního odhadu nemovitosti.

 

Home staging

 

Profesionálně připravíme vaši nemovitost na prodej

Zkušení designéři za pomoci drobných doplňků v krátkém čase zvýší atraktivitu každého interiéru. Upraví vaši nemovitost tak, aby zaujala co nejširší spektrum kupujících.

 

Fotodokumentace

 

Vyfotíme Vaší nemovitost s dlouholetou praxí a špičkovou technikou. Profesionální fotografie a atraktivní videoprohlídka znamenají velkou výhodu na realitních serverech.

 

Oslovíme kupující, které zastupujeme např. při rozvodovém řízení a vypořádání majetku či dědickém řízení a řeší bydlení , klienti, kteří nám již svojí důvěru svěřili.

 

Dále oslovíme lidi hledající nemovitost ve svém okolí.

 

Rychle vytvoříme

 

nepřehlédnutelnou prezentaci

Obchodní asistenti zajišťují tvorbu inzerátu, který po vašem schválení umístí na realitní portály a rozešlou do databáze poptávajících. Nabídka se rychle dostane k zájemcům o koupi.

Organizace prohlídek

 

Pravidelně vás informujeme, jaký je zájem

 

Hodiny strávené na telefonu vám ušetří naši makléři, kteří domlouvají s potenciálními zájemci prohlídky podle vašeho přání a pravidelně vás informují, jak prodej probíhá a kolik zájemců se ozvalo.

 

Hypotéka na míru

 

Vyjednáme pro kupujícího výhodné podmínky úvěru

Jistota, že kupující dostane úvěr a včas vyplatí kupní cenu, je klíčová pro úspěšný prodej. Naše hypoteční specialistka patří mezi nejlepší v oboru a postará se, abyste kupní cenu dostali včas.

 

Právní převod nemovitosti

 

Garantujeme bezpečné smlouvy bez dalších nákladů

Naš zkušený advokát připraví bezchybnou a vyváženou smluvní dokumentaci která je Vám plně k dispozici v průběhu prodeje. Veškeré náklady na tyto právní služby hradíme my.

 

Daně

 

Ušetříme vám čas strávený s daňovým přiznáním

Naše finanční daňová specialistka za Vás vyplní přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. A daň z nabytí rovnou podáme a zaplatíme příslušnému finančnímu úřadu. Vyplníme daňové přiznání + zajistíme odborný znalecký posudek.

 

Stěhování

 

Stěhovací firma je vám k dispozici po celou dobu stěhování. Přiveze obalový materiál, na vaše přání zabalí předměty určené ke stěhování, demontuje a následně kompletuje nábytkové sestavy.

 

Předání nemovitosti

 

Postaráme se o převod energií bez starostí

Jsme s vámi až do konce. Náš tým pro vás připraví všechny potřebné formuláře pro předání nemovitosti a převod energií, pomohou s jejich vyplněním a vysvětlí, jak energie převést.

 

 

NABÍDNĚTE SVOJI NEMOVITOST PRÁVĚ TEĎ

 

Děkujeme, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Zde, prosím, vyplňte své údaje

Nabídněte svoji nemovitost

Typ nemovitosti