Výkup nemovitostí

 

Peníze ihned za vaši nemovitost. Výkup družstevních bytů a výkup bytů v osobním vlastnictví. Výkup domů. Rychle a ihned vyplatíme exekuce a zástavy v hotovosti.

 

Pro koho je výkup nemovitostí určen?

 

Pro všechny klienty, kteří z jakéhokoliv důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají čas nemovitost prodávat a čekat na kupce. Jedním z mnoha častých důvodů je exekuční řízení, výhodná koupě jiné nemovitosti apod.

 

Jak výkup nemovitostí probíhá?

 

  • Vyplňte formulář ve spodní části této stránky nebo zavolejte na tel.+420 603 230 530
  • Ihned společně vybereme první možný termín prohlídky Vaší nemovitosti.
  • Neprodleně po prohlídce Vám bude dána cenová nabídka.
  • V případě exekucí tyto vyplatíme, ve vašem zájmu budeme jednat s věřiteli o snížení penále z dlužných částek.
  • Po odsouhlasení ceny bude vyhotovena kupní smlouva a návrh na vklad do katastru nemovitostí.
  • Okamžité vyplacení finančních prostředků.
  • Vypracujeme za Vás daňové přiznání.

 

Jaká bude cena vykupované nemovitosti?

 

Obvykle se výkupní cena pohybuje do 85 % tržní hodnoty nemovitostí. Přesnou cenu vám sdělí realitní specialista, jakmile si nemovitost osobně prohlédne. Nebudeme Vám slibovat za výkup bytu a výkup domu nesmyslných 100%, jako to dělají neseriozní společnosti.

 

Při jakých případech a jaké nemovitosti můžeme vykoupit?

 

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví, tak u bytů družstevních. Máte obavy? Nebojte se a kontaktujte nás i třeba jen pro konzultaci. Na trhu působíme již řadu let a máme hodně zkušeností, které Vám můžeme nabídnout. Než se obrátíte na pochybné oddlužovací firmy, které slibují výkup za 100% tržní ceny zavolejte nejdřív nám. Hodně často se na nás obrátí klienti až v okamžiku, kdy jim už nelze pomoci. Tak ať nejste mezi nimi ! Formulář - rychlý výkup nemovitostí

 

Máte obavy?

 

Nebojte se a kontaktujte nás i třeba jen pro konzultaci. Na trhu působíme již řadu let a máme hodně zkušeností, které Vám můžeme nabídnout.

Než se obrátíte na pochybné oddlužovací firmy, které slibují výkup za 100% tržní ceny zavolejte nejdřív nám. Hodně často se na nás obrátí klienti až v okamžiku, kdy jim už nelze pomoci. Tak ať nejste mezi nimi !

Formulář - rychlý výkup nemovitostí
Nabídněte svoji nemovitost

Typ nemovitosti