Ráda bych Vám ještě poděkovala za Vaši odbornou péči, jste pouze třetí z realitních makléřů za celou dobu mé firemní praxe, který dělá svoji práci výborně, s osobním nasazením a dělá čest své profesi. Pokud budu opět potřebovat realitní služby, určitě se na Vás zase obrátím.Mějte se pěkně, Jitka Sedláčková

 Dobrý den, chtěla by jsem touto cestou poděkovat paní Kněžínkové za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Váš osobní přístup a ujištění, že vše proběhne jak má, opravdu klaplo. Skvělá práce, mohu jen doporučit. Nováčková yesyessmiley

smileysmileyDíky paní Kněžínkové jsme našly nové bydlení. Její pozitivní přístup, ochota a vstřícnost byly opravdu nadstandardní. Tímto ještě jednou chceme poděkovat a vřele všem doporučujeme. Vančurová Únor 2021yessmileysmiley

yesyesyesyesyes

Dobrý den, docela náhodou jsem narazil na společnost Advokátní Realitní .- A. Realitní s.r.o. a s prvopočáteční nedůvěrou jsem se rozhodl přes tuto kancelář realizovat prodej bytu.  Její jednání mi bylo nejblíže lidskému uvažování. Byl jsem překvapen s jakou lehkostí a precizností vše probehlo. Opravdu super, dalším krokem byla koupě nemovitosti mimo Prahu, měl jsem možnost využít kontroly smluv, úschovu a dozor nad celou koupí další nemovitosti. Byl jsem rád, vše proběhlo super a bez komplikaci, takže já opravdu mohu doporučit.F.M. Praha 4yes
 
Dobrý den, děkuji za skvěle odvedenou práci při prodeji pozemku, zřízení a vyjednání věcného břemene přístupu, protože bez toho by se pozemek nikdy neprodal. Dostala jsem na Vás doporučení a byla to opravdu dobrá volba. Ještě je důležité říci, že pozemek byl vzdálen 100km od Prahy a přesto nebyl problém prodej řešit.  Skvělá práce.Děkuji Mimrová 
 
 
 
Dobrý den, řešila jsem s touto kanceláří vše co jsem potřebovala.To byl prodej domu, koupě bytu a v návaznosti rozvod. Vše opravdu bez problému a obtíží.
Jsem za to moc vděčná, paní Kněžínková je obětavá žena co by serozdalaa své práci opravdu rozumí. Nebojte se jí svěřit do péče. Teď už si přeji jen klid a ten doufám díky A. Realitní s.r.o. už budu mít. Děkuji moc s pozdravem H.S.  Praha -východ yesyesyes
 
 
 
 
Dobrý den,
chtěla jsem se podělit o mou zkušenost při prodeji rodinného domu v obci Hovorčovice. Kontakt na paní makléřku Hanku Kněžínkovou jsem dostala prostřednictvím svého známého a jsem moc ráda, že jsem ho při rozhodování o výběru zprostředkovatele poslechla.  I jeho  utvrdil  osobní přístup, zkušenosti a pocit, že tato dáma, je tu prostě pro Vás a Vy jí můžete věřit. Myslím, že paní Kněžínková není klasický makléř, pracuje s lidským přístupem a svou prací žije. Nejste jen číslem v databázi nemovitostí, ona Vás  i Vaší  nemovitost pozná a nabídka  jejích realit  má pak  i své příběhy. Vždy jsem měla potřebu osobního přístupu a přímého jednání a to se mi dostalo. I kupující měli z celého prodeje dobrý pocit a tak by to mělo být. Při prodeji jsem byla  podrobně seznámena s postupem, vše mi bylo vysvětleno a krok po kroku  s patřičnou důsledností  a trpělivostí jsem byla provedena  celou transakcí. Veškerý servis včetně advokátní úschovy u JUDr. Jana Hrdličky proběhl bez komplikací, tak jak má. Byla jsem velmi ráda, že nemám, žádné nervy a bezesné noci, věděla jsem, že se na paní Kněžínkovou mohu spolehnout a  jsem velmi ráda, že ji mohu doporučit i dalším lidem, kteří chtějí využít dobrých služeb v oblasti realit a lidského jednání.
Ještě jednou děkuji za dobrou práci s pozdravem Monika Stoklasováyesyessmiley

 

yessmileyV létě  jsem prodávala byt a dostala kontakt na paní Kněžínkovou . Od prvního setkání jsem nevěřila , že v dnešní šílené době se najde takový realitní makléř jako je paní Kněžínková, jelikož s jednou realitní kanceláří jsem v minulosti měla velmi špatné zkušenosti . Od začátku do konce prodeje bytu se postarala o všechno s takovou pečlivostí a profesionalitou , že jsem vůbec nevěděla , že byt prodávám. Jsem totiž v těchto záležitostech úplně nemožná a neměla to se mnou vůbec lehké.K podpisu jsem dorazila jako královna s úžasným pocitem , že existuje někdo , kdo svoji práci dělá s láskou a 100% nasazením. Proto bych chtěla touto poděkovat paní Kněžínkové a vždy  když ji někomu doporučím , nemám obavy, že by mohl být nespokojený .

 

"Chtěla bych poděkovat Advokátní realitní, především paní Kněžínkové, za spolupráci na začátku roku 2017 při koupi pozemku za Prahou. Chtěla bych vyzdvihnout profesionální a zároveň i osobní přístup paní makléřky, rychlou, vstřícnou komunikaci a především stoprocentní připravenost všech potřebných dokumentů. Bez jakékoliv výhrady bych tuto společnost ráda doporučila všem dalším klientům."

Rytinová

 

Advokátní Realitní byla naše první realitní kancelář a osvědčila se. Celý tým se o naši koupi velmi dobře postaral. Nebyl žádný problém kdykoliv zavolat. Smlouvy byly výborně připravené. I pomoc s převodem všech energií a daněmi byla výborná. Spolehnout se na pani Kněžínkovou, pani Kasalickou, pana Pasáka a pana Hrdličku, byla dobrá volba.

Ještě jednou moc děkujeme Jiří Kouřil a Jitka Hochmanová.

 

Krásný den paní Kněžínková,

ráda bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovala za velice profesionální práci a velmi osobní přístup,

kterého si vážíme a díky kterému nebyl prodej našeho rodinného domu pro nás tak stresující.

Určitě Vás budeme dále doporučovat.

S pozdravem

Johana Pernecká

 

 

Vážená paní Kněžínková,

chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za profesionální spolupráci při koupi pozemku. Velmi si vážím Vaší důslednosti v přípravě podkladů, objektivnosti informací, korektního jednání a pružnosti s jakou vše bez jediného zaváhání a pochybností proběhlo.  Upřímně Vaší realitní kancelář rád doporučím všem zájemcům o spolupráci s Vámi.  TAKTO TO MÁ TOTIŽ NA REALITNÍM TRHU FUNGOVAT !
S pozdravem

Robert Kadlec

 
S Paní Hankou Kněžínkovou jsem se setkala před x lety při prodeji mého bytu a zároveň při koupi domu. 
Musím říci, že je člověkem na správném místě, prodejem nemovitostí se živí již spousty let a je to znát na jí odvedené práci.
Má o brovský dar komunikace a lidskosti, který ji neubírá na profesionalitě. Umí klientovi vysvětlit do podrobna celou transakci od smluv převodů nemovitosti, a to nejen vysvětlit, ale i vykonat od samého začátku až do konce. 
Je neskutečně pohotová a dokáže dopředu eliminovat i možné potíže, které by se mohly vyskytnout.
Proto jsem se na ni obrátila opakovaně s prodedejem svého domu, který opět dokázala prodat do 1 měsíce a to aniž, by uměle musela snižovat cenu.
Proto jsem ji nejen já dále doporučila svým známým a kamarádům.

Simona Černá

 

Celý tým společnosti Advokátní Realitní nám byl při prodeji domu a následně i koupi bytu velkou oporou, a to i psychickou. Obětavost, s jakou se nám paní Kněžínková a paní Kasalická věnovaly, nás utvrdila v tom, že i v oblasti obchodování s nemovitostmi se najdou lidé nezištní. Měli jsme možnost porovnat se službami jiné realitní kanceláře, a proto právě kancelář Advokátní Realitní můžeme bez výhrad doporučit – svědomitost, poctivost, rychlé jednání a v neposlední řadě lidský přístup bez přetvářky.

S velkým díky

Bc. Anna Burdová

 

Chtěl bych tímto poděkovat paní makléřce za vyřešení mého případu. Ještě jsem se s takovým přístupem makléře nesetkal, i když jsem měl ve svém životě už pár příležitostí.
Paní Hanka Kněžínková je makléřka o kterém se Vám nemusí jen zdát, protože je skutečná a existuje.

A proto se nebojte na ni obrátit s jakýmkoliv případem prodeje či pronájmu.

Má naprosto profesionální přístup, který se jaksi od makléřů sice očekává, ale není vždy samozřejmostí, jak jsem už zjistil, o serióznosti radši ani nemluvím. Můžete jí naprosto věřit, že pro Vás ve svěřené věci udělá maximum, co bude v jejích silách. Má totiž kromě profesionality velké srdce a lidský přístup. A takových lidí je v dnešní době opravdu málo.
Takže ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Určitě Vás nezklame!

 

Mějte se pěkně a jsem s pozdravem!!

 

Tomáš Růžička

 

 

 

Celková spolupráce s advokátní kanceláří byla velmi příjemná. Profesionální postoj s lidským přístupem a jednáním na úrovni paní Hanky Kněžínkové nás mile překvapil. Potřebná dokumentace a podklady byly vždy v pořádku připraveny k naší naprosté spokojenosti. Služby této kanceláře můžeme jen doporučit.

 
Radim Ševčík
 

Byl jsem mile překvapen profesionálním a přitom osobním přístupem pracovníků realitní kanceláře při pronájmu bytu, rychlým průběhem a precizností ve všech směrech (především po právních stránkách). Mohu jenom doporučit a určitě využiji znovu jejich služeb, pokud budu potřebovat realitní služby.

Petr Novák, Praha 4

 

Temer 25 let se zajim o reality. V prubehu tohoto obdobi jsem koupil a prodal nekolik nemovitosti. Mnohokrat jsem vyuzil sluzeb ruznych R.K.ale, bohuzel musim konstatova ze, pristup zastupcu R.K. byl casto neprofesionalni. Kazdemu jde pouze o sjednanou odmenu. Mnohdy jsem si obchod zrealizoval sam. V lonskem roce jsem se rozhodl prodat byt a stavebni pozemek v Praze. Vyse uvedene nemovitosti jsem sveril k realizaci A.REALITNI s.r.o. ADVOKATNI REALITNI a to konkretne jednatelce spolecnosti pani H. Knezinkove, byl jsem doslova ohromen precizni pripravou nabidky nemovitosti. Vzajemne jsme se shodli na realne cene prodavanych nemovitosti. Osobni pristup p.Knezinkove k potencionalnim zajemcum rozhodl o rychlem prodeji. Odmena R.K. byla vzhledem k celkove realizaci obchodu velmi prizniva. Nabizene sluzby teto R.K. mohu zodpovedne jen doporucit. Jaromir Holy
 
 

S prací Advokátní realitní jsme byli spokojeni. Pomáhali nám s koupí domu, která nebyla nijak jednoduchá. Nejvíce si vážíme idividuálního a hlavně lidského přístupu ze strany paní jednatelky. Jelikož se jednalo o koupi našeho prvního a věříme, že i posledního rodinného domu, byli jsme naprostí lajci, kteří neměli ponětí, co vše je potřeba zařídit. Paní jednatelka nám byla neustále k dispozici na telefonu, dokázala s čímkoliv pomoci a mnohé vyřídit i za nás. Děkujeme.

Krásné dny přeji :)

 

 S vaší realitní jsem byl plně spokojen.
S pozdravem Procházka

 

S paní Kněžínkovou jsem byla velice spokojená, svědomitý, profesionální přístup. Velice ochotná, tuto společnost mohu jen doporučit.

 Naďa Jašková, Smržovka

 

Děkujeme za ochotu, vstřícnost a profesionální přístup  při prodeji našeho RD v Neumětelých. 
 Snažili jsme se RD  prodat u jiné realitní společnosti ale, nedařilo se. A již při prvním kontaktu s pí. H. Kněžínkovou s Advokátní realitní, nás přesvědčil o profesionálním přístupu ke klientovi.
Realizace prodeje nás přesvědčila ,že jsme zvolili tu správnou realitní kancelář.Vaše stránky jsou přehledné a najdeme vše potřebné.
Paní Kněžínková je velmi schopná a cílevědomá a s jejím přístupem a s přístupem celé Advokátní společnosti jsme byly velice spokojeni, ještě jednou děkujeme s pozdravem pan a paní Kvasničkovi
 
 
My můžeme jenom chválit. Kupovali jsme přes tuto realitku chatu a paní Kněžínková nás celým procesem provedla naprosto bezchybně a velmi rychle. Takže za naši rodinu máte jedno veliké doporučení.
Kohoutovi, Kutná Hora
 
 
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Kněžínkové a celému kolektivu za dlouholeté služby, které nám její realitní kancelář poskytuje. I v případě  problému, jsou ochotny, ale hlavně schopny případný problém vyřešit k naší spokojenosti.  Realitní kancelář a služby mohu pouze a jen doporučit.

 Jana Chlupatá, spokojený klient
 
 
 
Vaši realitní kancelář doporučuji bez výhrad, při prodeji bytu jsem byl s paní Kněžínkovou velmi spokojen, její vstřícnost a ochota byla nevyčerpatelná, stejně jako její lidský přístup, takto si představuji komfortní službu.
Došek Martin
 
 

 Když jsem před rokem prodávala nemovitost v rámci rozvodu, tak jsem velmi ocenila Váš profesionální přístup, díky kterému jsem se nemusela o nic starat od začátku až do konce. Vždy byly dodrženy naše dohody a celý prodej proběhl bez sebemenších problémů, za což Vám ještě jednou děkuji.

 

Šárka Němcová

 

Ohledně našich prodejních akcí - neměly chybu - každá věc má svého kupce a Vy jste se mnou vydržela až se nám prodat podařilo - opravdu moc děkuji.

Profesionální i osobní přístup, spolehlivost - prostě bez chybičky.

Hodně dalších pracovních i osobních úspěchů

Lenka Padevětová

 

Díky Advokátní realitní společnosti se i nám podařila prodat nemovitost, která se zdála být neprodejná. Jiná společnost se o to celý rok pokoušela naprosto neúspěšně. Advokátní realitní kancelář si velmi pečlivě prozkoumala naše možnosti a dané území a podle toho jsme nastavili prodejní cenu. Bohužel jsme byli ve velmi špatné situaci, která se nám jevila jako neřešitelná. Rychlost byla až zarážející. Stačila jedna schůzka v kanceláři, jedna na místě a za týden byl kupec. Nikdy bych tomu nevěřila, že je to možné. Jednání bylo naprosto seriózní, vstřícné a přátelské. Víceméně o nic než o podpisy jsme se nemuseli starat. I finanční záležitosti, které byly u nás nutné vyřešit se jim podařilo bez problémů zvládnout.

Opravdu dokonalá spolupráce, velmi vysoké pracovní nasazení, naprostá profesionalita, úspora času a hlavně starostí.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

Kamila Podráská

 

V roce 2015 jsem potřeboval urychleně prodat byt. Realitní kancelář, na kterou jsem se obrátil, mi sdělila, že v uvedené době se nemůže prodej a ostatní činnosti s tím spojené v žádném případě stihnout. Obrátil jsem se tedy na paní Hanku Kněžínkovou. Její přístup byl velmi profesionální, byla vstřícná a ochotná. I když měla plánovanou dovolenou, kupce sehnala a všechny právní náležitosti spojené s prodejem se v uvedeném termínu stihly. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

M. Taťoun

 

"Byli jsem velice spokojení se spoluprací s advokátní kanceláří. Přístup paní Kněžínkové byl vždy profesionální a vstřícný. Komunikace fungovala bezchybně. Vše bylo vždy připraveno. Služby této kanceláře můžeme jen doporučit." S pozdravem a přáním hezkého dne,
Pavel Bžoch

 

Dobrý den,

prostřednictvím společnosti Advokátní realitní s. r. o. jsem si koupila byt a tuto společnost mohu jen doporučit. Byla jsem se službami a ochotou paní Kněžínkové velmi spokojená.

Rita Zíková

 

Byla jsem postavena do situace,kdy jsem si musela náhle hledat nové bydlení.
Rychle jsem se zorientovala v realitních nabídkách na webu a pochopila jsem, že najít si byt snů bez realitky je sice možné, ale vyžaduje množství času,který jsem neměla.
Na obhlídku bytu jsem šla s mírnou nedůvěrou vůči RK,ale spoluprací a komunikací s RK mě postupně přesvědčila, že to byl dobrý krok.Právne zázemí,milý lidský přístup a bezproblémový průběh celé věci.Do hodiny jsem mnela všechno domluvené s jistotou toho,že mi to už nikdo nevyšplouchne.
K tomu všemu, pár dní před stěhováním utrpěl můj přítel vážný úraz obou noh a zůstal imobilný.Po kontaktováni RK a obeznámeni s nenadálouh situací se mi z jejich strany dostalo podpory a pochopení.Za mě osobně nemůžu nijak jinak, než vřele doporučit p.Knežinkovu jakož i RK,pro svou profesionalitu a vstricnost.Máme byt přesně podle našich představ,kriterii a vše hladce proběhlo.

Ďěkujeme!


S pozdravem s mega velkýho balkonu Tina a Martin :-)

 

Dobrý večer , chtěla bych sdělit na adresu A.Realitní s.r.o. , že spolupráce s paní Kněžínkovou byla velice příjemná , splnila naše očekávání , ba i předčila , neboť nám paní Kněžínková prodala dům dle našich představ a navíc nám pomohla najít nový.
U obou transakcí nám pomohla vyřídit veškeré dokumenty i poplatky , mohli jsme se na ní ve všem spolehnout, myslím , že její spolupráce byla nad rámec povinností.
Mohu tímto jedině doporučit dalším případným klientům realitní společnosti.
Děkujeme , s pozdravem Eva Stenczelová

 

"V létě jsme kupovali chatu přes Advokátní Realitní s pomocí paní makléřky Kněžínkové a advokáta pana Hrdličky.
Byli jsme velice spokojeni s pozitivním přístupem paní Kněžínkové, vždy ochotě poradila a pomohla. Celá transakce proběhla naprosto bez komplikací, čekalo se jen na vyřízení katastru.
RK a hlavně paní makléřku můžeme jedině doporučit.” Pouchovi

.