Dobrý den, docela náhodou jsem narazil na společnost Advokátní Realitní .- A. Realitní s.r.o. a s prvopočáteční nedůvěrou jsem se rozhodl přes tuto kancelář realizovat prodej bytu.  Její jednání mi bylo nejblíže lidskému uvažování. Byl jsem překvapen s jakou lehkostí a precizností vše probehlo. Opravdu super, dalším krokem byla koupě nemovitosti mimo Prahu, měl jsem možnost využít kontroly smluv, úschovu a dozor nad celou koupí další nemovitosti. Byl jsem rád, vše proběhlo super a bez komplikaci, takže já opravdu mohu doporučit.F.M. Praha 4yes
 
Dobrý den, děkuji za skvěle odvedenou práci při prodeji pozemku, zřízení a vyjednání věcného břemene přístupu, protože bez toho by se pozemek nikdy neprodal. Dostala jsem na Vás doporučení a byla to opravdu dobrá volba. Ještě je důležité říci, že pozemek byl vzdálen 100km od Prahy a přesto nebyl problém prodej řešit.  Skvělá práce.Děkuji Mimrová 
 
 
 
Dobrý den, řešila jsem s touto kanceláří vše co jsem potřebovala.To byl prodej domu, koupě bytu a v návaznosti rozvod. Vše opravdu bez problému a obtíží.
Jsem za to moc vděčná, paní Kněžínková je obětavá žena co by serozdalaa své práci opravdu rozumí. Nebojte se jí svěřit do péče. Teď už si přeji jen klid a ten doufám díky A. Realitní s.r.o. už budu mít. Děkuji moc s pozdravem H.S.  Praha -východ yesyesyes
 
 
 
 
Dobrý den,
chtěla jsem se podělit o mou zkušenost při prodeji rodinného domu v obci Hovorčovice. Kontakt na paní makléřku Hanku Kněžínkovou jsem dostala prostřednictvím svého známého a jsem moc ráda, že jsem ho při rozhodování o výběru zprostředkovatele poslechla.  I jeho  utvrdil  osobní přístup, zkušenosti a pocit, že tato dáma, je tu prostě pro Vás a Vy jí můžete věřit. Myslím, že paní Kněžínková není klasický makléř, pracuje s lidským přístupem a svou prací žije. Nejste jen číslem v databázi nemovitostí, ona Vás  i Vaší  nemovitost pozná a nabídka  jejích realit  má pak  i své příběhy. Vždy jsem měla potřebu osobního přístupu a přímého jednání a to se mi dostalo. I kupující měli z celého prodeje dobrý pocit a tak by to mělo být. Při prodeji jsem byla  podrobně seznámena s postupem, vše mi bylo vysvětleno a krok po kroku  s patřičnou důsledností  a trpělivostí jsem byla provedena  celou transakcí. Veškerý servis včetně advokátní úschovy u JUDr. Jana Hrdličky proběhl bez komplikací, tak jak má. Byla jsem velmi ráda, že nemám, žádné nervy a bezesné noci, věděla jsem, že se na paní Kněžínkovou mohu spolehnout a  jsem velmi ráda, že ji mohu doporučit i dalším lidem, kteří chtějí využít dobrých služeb v oblasti realit a lidského jednání.
Ještě jednou děkuji za dobrou práci s pozdravem Monika Stoklasováyesyessmiley

 

yessmileyV létě  jsem prodávala byt a dostala kontakt na paní Kněžínkovou . Od prvního setkání jsem nevěřila , že v dnešní šílené době se najde takový realitní makléř jako je paní Kněžínková, jelikož s jednou realitní kanceláří jsem v minulosti měla velmi špatné zkušenosti . Od začátku do konce prodeje bytu se postarala o všechno s takovou pečlivostí a profesionalitou , že jsem vůbec nevěděla , že byt prodávám. Jsem totiž v těchto záležitostech úplně nemožná a neměla to se mnou vůbec lehké.K podpisu jsem dorazila jako královna s úžasným pocitem , že existuje někdo , kdo svoji práci dělá s láskou a 100% nasazením. Proto bych chtěla touto poděkovat paní Kněžínkové a vždy  když ji někomu doporučím , nemám obavy, že by mohl být nespokojený .

 

"Chtěla bych poděkovat Advokátní realitní, především paní Kněžínkové, za spolupráci na začátku roku 2017 při koupi pozemku za Prahou. Chtěla bych vyzdvihnout profesionální a zároveň i osobní přístup paní makléřky, rychlou, vstřícnou komunikaci a především stoprocentní připravenost všech potřebných dokumentů. Bez jakékoliv výhrady bych tuto společnost ráda doporučila všem dalším klientům."

Rytinová

 

Advokátní Realitní byla naše první realitní kancelář a osvědčila se. Celý tým se o naši koupi velmi dobře postaral. Nebyl žádný problém kdykoliv zavolat. Smlouvy byly výborně připravené. I pomoc s převodem všech energií a daněmi byla výborná. Spolehnout se na pani Kněžínkovou, pani Kasalickou, pana Pasáka a pana Hrdličku, byla dobrá volba.

Ještě jednou moc děkujeme Jiří Kouřil a Jitka Hochmanová.

 

Krásný den paní Kněžínková,

ráda bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovala za velice profesionální práci a velmi osobní přístup,

kterého si vážíme a díky kterému nebyl prodej našeho rodinného domu pro nás tak stresující.

Určitě Vás budeme dále doporučovat.

S pozdravem

Johana Pernecká

 

 

Vážená paní Kněžínková,

chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za profesionální spolupráci při koupi pozemku. Velmi si vážím Vaší důslednosti v přípravě podkladů, objektivnosti informací, korektního jednání a pružnosti s jakou vše bez jediného zaváhání a pochybností proběhlo.  Upřímně Vaší realitní kancelář rád doporučím všem zájemcům o spolupráci s Vámi.  TAKTO TO MÁ TOTIŽ NA REALITNÍM TRHU FUNGOVAT !
S pozdravem

Robert Kadlec

 
S Paní Hankou Kněžínkovou jsem se setkala před x lety při prodeji mého bytu a zároveň při koupi domu. 
Musím říci, že je člověkem na správném místě, prodejem nemovitostí se živí již spousty let a je to znát na jí odvedené práci.
Má o brovský dar komunikace a lidskosti, který ji neubírá na profesionalitě. Umí klientovi vysvětlit do podrobna celou transakci od smluv převodů nemovitosti, a to nejen vysvětlit, ale i vykonat od samého začátku až do konce. 
Je neskutečně pohotová a dokáže dopředu eliminovat i možné potíže, které by se mohly vyskytnout.
Proto jsem se na ni obrátila opakovaně s prodedejem svého domu, který opět dokázala prodat do 1 měsíce a to aniž, by uměle musela snižovat cenu.
Proto jsem ji nejen já dále doporučila svým známým a kamarádům.

Simona Černá

 

Celý tým společnosti Advokátní Realitní nám byl při prodeji domu a následně i koupi bytu velkou oporou, a to i psychickou. Obětavost, s jakou se nám paní Kněžínková a paní Kasalická věnovaly, nás utvrdila v tom, že i v oblasti obchodování s nemovitostmi se najdou lidé nezištní. Měli jsme možnost porovnat se službami jiné realitní kanceláře, a proto právě kancelář Advokátní Realitní můžeme bez výhrad doporučit – svědomitost, poctivost, rychlé jednání a v neposlední řadě lidský přístup bez přetvářky.

S velkým díky

Bc. Anna Burdová

 

Chtěl bych tímto poděkovat paní makléřce za vyřešení mého případu. Ještě jsem se s takovým přístupem makléře nesetkal, i když jsem měl ve svém životě už pár příležitostí.
Paní Hanka Kněžínková je makléřka o kterém se Vám nemusí jen zdát, protože je skutečná a existuje.

A proto se nebojte na ni obrátit s jakýmkoliv případem prodeje či pronájmu.

Má naprosto profesionální přístup, který se jaksi od makléřů sice očekává, ale není vždy samozřejmostí, jak jsem už zjistil, o serióznosti radši ani nemluvím. Můžete jí naprosto věřit, že pro Vás ve svěřené věci udělá maximum, co bude v jejích silách. Má totiž kromě profesionality velké srdce a lidský přístup. A takových lidí je v dnešní době opravdu málo.
Takže ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Určitě Vás nezklame!

 

Mějte se pěkně a jsem s pozdravem!!

 

Tomáš Růžička

 

 

 

Celková spolupráce s advokátní kanceláří byla velmi příjemná. Profesionální postoj s lidským přístupem a jednáním na úrovni paní Hanky Kněžínkové nás mile překvapil. Potřebná dokumentace a podklady byly vždy v pořádku připraveny k naší naprosté spokojenosti. Služby této kanceláře můžeme jen doporučit.

 
Radim Ševčík
 

Byl jsem mile překvapen profesionálním a přitom osobním přístupem pracovníků realitní kanceláře při pronájmu bytu, rychlým průběhem a precizností ve všech směrech (především po právních stránkách). Mohu jenom doporučit a určitě využiji znovu jejich služeb, pokud budu potřebovat realitní služby.

Petr Novák, Praha 4

 

Temer 25 let se zajim o reality. V prubehu tohoto obdobi jsem koupil a prodal nekolik nemovitosti. Mnohokrat jsem vyuzil sluzeb ruznych R.K.ale, bohuzel musim konstatova ze, pristup zastupcu R.K. byl casto neprofesionalni. Kazdemu jde pouze o sjednanou odmenu. Mnohdy jsem si obchod zrealizoval sam. V lonskem roce jsem se rozhodl prodat byt a stavebni pozemek v Praze. Vyse uvedene nemovitosti jsem sveril k realizaci A.REALITNI s.r.o. ADVOKATNI REALITNI a to konkretne jednatelce spolecnosti pani H. Knezinkove, byl jsem doslova ohromen precizni pripravou nabidky nemovitosti. Vzajemne jsme se shodli na realne cene prodavanych nemovitosti. Osobni pristup p.Knezinkove k potencionalnim zajemcum rozhodl o rychlem prodeji. Odmena R.K. byla vzhledem k celkove realizaci obchodu velmi prizniva. Nabizene sluzby teto R.K. mohu zodpovedne jen doporucit. Jaromir Holy
 
 

S prací Advokátní realitní jsme byli spokojeni. Pomáhali nám s koupí domu, která nebyla nijak jednoduchá. Nejvíce si vážíme idividuálního a hlavně lidského přístupu ze strany paní jednatelky. Jelikož se jednalo o koupi našeho prvního a věříme, že i posledního rodinného domu, byli jsme naprostí lajci, kteří neměli ponětí, co vše je potřeba zařídit. Paní jednatelka nám byla neustále k dispozici na telefonu, dokázala s čímkoliv pomoci a mnohé vyřídit i za nás. Děkujeme.

Krásné dny přeji :)

 

 S vaší realitní jsem byl plně spokojen.
S pozdravem Procházka

 

S paní Kněžínkovou jsem byla velice spokojená, svědomitý, profesionální přístup. Velice ochotná, tuto společnost mohu jen doporučit.

 Naďa Jašková, Smržovka

 

Děkujeme za ochotu, vstřícnost a profesionální přístup  při prodeji našeho RD v Neumětelých. 
 Snažili jsme se RD  prodat u jiné realitní společnosti ale, nedařilo se. A již při prvním kontaktu s pí. H. Kněžínkovou s Advokátní realitní, nás přesvědčil o profesionálním přístupu ke klientovi.
Realizace prodeje nás přesvědčila ,že jsme zvolili tu správnou realitní kancelář.Vaše stránky jsou přehledné a najdeme vše potřebné.
Paní Kněžínková je velmi schopná a cílevědomá a s jejím přístupem a s přístupem celé Advokátní společnosti jsme byly velice spokojeni, ještě jednou děkujeme s pozdravem pan a paní Kvasničkovi
 
 
My můžeme jenom chválit. Kupovali jsme přes tuto realitku chatu a paní Kněžínková nás celým procesem provedla naprosto bezchybně a velmi rychle. Takže za naši rodinu máte jedno veliké doporučení.
Kohoutovi, Kutná Hora
 
 
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Kněžínkové a celému kolektivu za dlouholeté služby, které nám její realitní kancelář poskytuje. I v případě  problému, jsou ochotny, ale hlavně schopny případný problém vyřešit k naší spokojenosti.  Realitní kancelář a služby mohu pouze a jen doporučit.

 Jana Chlupatá, spokojený klient
 
 
 
Vaši realitní kancelář doporučuji bez výhrad, při prodeji bytu jsem byl s paní Kněžínkovou velmi spokojen, její vstřícnost a ochota byla nevyčerpatelná, stejně jako její lidský přístup, takto si představuji komfortní službu.
Došek Martin
 
 

 Když jsem před rokem prodávala nemovitost v rámci rozvodu, tak jsem velmi ocenila Váš profesionální přístup, díky kterému jsem se nemusela o nic starat od začátku až do konce. Vždy byly dodrženy naše dohody a celý prodej proběhl bez sebemenších problémů, za což Vám ještě jednou děkuji.

 

Šárka Němcová

 

Ohledně našich prodejních akcí - neměly chybu - každá věc má svého kupce a Vy jste se mnou vydržela až se nám prodat podařilo - opravdu moc děkuji.

Profesionální i osobní přístup, spolehlivost - prostě bez chybičky.

Hodně dalších pracovních i osobních úspěchů

Lenka Padevětová

 

Díky Advokátní realitní společnosti se i nám podařila prodat nemovitost, která se zdála být neprodejná. Jiná společnost se o to celý rok pokoušela naprosto neúspěšně. Advokátní realitní kancelář si velmi pečlivě prozkoumala naše možnosti a dané území a podle toho jsme nastavili prodejní cenu. Bohužel jsme byli ve velmi špatné situaci, která se nám jevila jako neřešitelná. Rychlost byla až zarážející. Stačila jedna schůzka v kanceláři, jedna na místě a za týden byl kupec. Nikdy bych tomu nevěřila, že je to možné. Jednání bylo naprosto seriózní, vstřícné a přátelské. Víceméně o nic než o podpisy jsme se nemuseli starat. I finanční záležitosti, které byly u nás nutné vyřešit se jim podařilo bez problémů zvládnout.

Opravdu dokonalá spolupráce, velmi vysoké pracovní nasazení, naprostá profesionalita, úspora času a hlavně starostí.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

Kamila Podráská

 

V roce 2015 jsem potřeboval urychleně prodat byt. Realitní kancelář, na kterou jsem se obrátil, mi sdělila, že v uvedené době se nemůže prodej a ostatní činnosti s tím spojené v žádném případě stihnout. Obrátil jsem se tedy na paní Hanku Kněžínkovou. Její přístup byl velmi profesionální, byla vstřícná a ochotná. I když měla plánovanou dovolenou, kupce sehnala a všechny právní náležitosti spojené s prodejem se v uvedeném termínu stihly. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

M. Taťoun

 

"Byli jsem velice spokojení se spoluprací s advokátní kanceláří. Přístup paní Kněžínkové byl vždy profesionální a vstřícný. Komunikace fungovala bezchybně. Vše bylo vždy připraveno. Služby této kanceláře můžeme jen doporučit." S pozdravem a přáním hezkého dne,
Pavel Bžoch

 

Dobrý den,

prostřednictvím společnosti Advokátní realitní s. r. o. jsem si koupila byt a tuto společnost mohu jen doporučit. Byla jsem se službami a ochotou paní Kněžínkové velmi spokojená.

Rita Zíková

 

Byla jsem postavena do situace,kdy jsem si musela náhle hledat nové bydlení.
Rychle jsem se zorientovala v realitních nabídkách na webu a pochopila jsem, že najít si byt snů bez realitky je sice možné, ale vyžaduje množství času,který jsem neměla.
Na obhlídku bytu jsem šla s mírnou nedůvěrou vůči RK,ale spoluprací a komunikací s RK mě postupně přesvědčila, že to byl dobrý krok.Právne zázemí,milý lidský přístup a bezproblémový průběh celé věci.Do hodiny jsem mnela všechno domluvené s jistotou toho,že mi to už nikdo nevyšplouchne.
K tomu všemu, pár dní před stěhováním utrpěl můj přítel vážný úraz obou noh a zůstal imobilný.Po kontaktováni RK a obeznámeni s nenadálouh situací se mi z jejich strany dostalo podpory a pochopení.Za mě osobně nemůžu nijak jinak, než vřele doporučit p.Knežinkovu jakož i RK,pro svou profesionalitu a vstricnost.Máme byt přesně podle našich představ,kriterii a vše hladce proběhlo.

Ďěkujeme!


S pozdravem s mega velkýho balkonu Tina a Martin :-)

 

Dobrý večer , chtěla bych sdělit na adresu A.Realitní s.r.o. , že spolupráce s paní Kněžínkovou byla velice příjemná , splnila naše očekávání , ba i předčila , neboť nám paní Kněžínková prodala dům dle našich představ a navíc nám pomohla najít nový.
U obou transakcí nám pomohla vyřídit veškeré dokumenty i poplatky , mohli jsme se na ní ve všem spolehnout, myslím , že její spolupráce byla nad rámec povinností.
Mohu tímto jedině doporučit dalším případným klientům realitní společnosti.
Děkujeme , s pozdravem Eva Stenczelová

 

"V létě jsme kupovali chatu přes Advokátní Realitní s pomocí paní makléřky Kněžínkové a advokáta pana Hrdličky.
Byli jsme velice spokojeni s pozitivním přístupem paní Kněžínkové, vždy ochotě poradila a pomohla. Celá transakce proběhla naprosto bez komplikací, čekalo se jen na vyřízení katastru.
RK a hlavně paní makléřku můžeme jedině doporučit.” Pouchovi